تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران

امروزه با توجه به رشد صنعت گردشگری  ترکیه، همینطور افزایش حجم تجارت میان ایران و ترکیه، افزایش مهاجرت و تحصیل بسیاری از دانشجویان ایرانی در دانشگاه های ترکیه، شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی امری اجتناب ناپذیر برای افراد علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی به نظر می رسد. به همین منظور گروه آموزشی تومر تی وای اس با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان ترکی در تهران ، کلاس آمادگی در آزمون های ترکی و دوره های بحث آزاد ترکی سعی دارد شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف خود همراهی کند.

تدریس خصوصی زبان ترکی

گروه آموزشی تومر با همکاری کارشناسان و اساتید برجسته زبان ترکی استانبولی، با سال ها تجربه موفق در این زمینه آماده ارائه هرگونه مشاوره و تعیین سطح رایگان به شما زبان آموزان عزیز میباشد. شما میتوانید برای شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران با کارشناسان ما در مجموعه آموزشی تومر تماس بگیرید تا از هزینه ساعتی و جلسه ای کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی و مزایای آن باخبر شوید. کلاس های تدریس خصوصی ما در همه مناطق تهران برگزار می شود. همچنین اگر شما خانم هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان ترکی در منزل توسط معلم خصوصی زبان ترکی خانوم نیز بهره ببرید.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی با حضور اساتید با تجربه و با تسلط کامل به زبان ترکی و مسائل علمی روز دنیا در زمینه ی یادگیری زبان ترکی استانبولی، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
بسیار حائز اهمیت است که استادی که برای آموزش دیدن انتخاب می کنید علاوه بر اینکه راه های یادگیری زبان و چگونگی بر طرف کردن موانع ذهنی را بداند، بتواند از نظر فن بیان و بُعد روانشناسی به شما کمک کند و با شما رابطه برقرار کند تا روند یادگیری را آسان تر و شیرین تر کند.

پیشنهاد ویژه (حتما بخوانید) : با ۱۰ ویژگی برتر بهترین معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی آشنا شوید.

تدریس خصوصی زبان استانبولی

آموزش زبان ترکی براساس نیاز شما

افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند، دارای نیازهای متفاوتی هستند. مثلا کسی که به قصد ادامه تحصیل در ترکیه به یادگیری زبان ترکی می پردازد، بیشتر نیاز به یادگیری آکادمیک زبان ترکی دارد، و این درحالی است که کسی که قصد تجارت و یا کار در ترکیه را دارد، بیشتر علاقه مند به یادگیری مکالمه های روزمره و کلمات مربوط به تجارت است. بخ همین جهت ما به زبان آموزان گرامی پیشنهاد می کنیم تا با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا بر اساس نیازشان به یادگیری آن بپردازند

  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی کاملا متناسب با نیاز دانشجویان گرامی اعم از دانشجو، تاجر، مسافر و غیره برگذار میشود.
  • امکان اعزام مدرس خانم جهت تدریس به خانم ها ، دختر خانم ها و کودکان (خانواده ها)
  • دوره های آمادگی آزمون های رسمی زبان ترکی استانبولی (TYS , TOMER , ALES)
  • برگزاری فشرده دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی، حتی در روزهای تعطیل
  • تمرکز بر روی مکالمه زبان ترکی استانبولی
  • برگزاری دوره های ویژه آمادگی آزمون سفارت
  • شهریه با توجه به توان مالی شما بصورت توافقی و اقساط

تدریس خصوصی زبان ترکی در تهران

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی

دوره های تدریس خصوصی زبان ترکی مخصوص افرادی است که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن برای آزمون های زبان ترکی استانبولی آماده شوند. کلاس های خصوصی آموزش زبان ترکی به صورت تک نفره برگزار می شوند. مهمترین مزیت این دوره های خصوصی این است که تمام زمان کلاس، انرژی مدرس روی شما متمرکز بوده و خیلی سریع تر از کلاس های عمومی مهارت های لازم را بدست می آورید. البته یکی دیگر از مزیت های کلاس خصوصی زبان ترکی انعطاف پذیر بودن زمان کلاس ها و امکان تغییر ساعت کلاس ها است.

منظور از کلاس های نیمه خصوصی کلاس هایی است که در آنها بین ۳ تا ۵ زبان آموز شرکت می کنند. اگر از نظر زمانی چندان تحت فشار نیستید و نمی خواهید خیلی سریع به یادگیری کامل زبان ترکی استانبولی بپردازید، دوره های نیمه خصوصی گزینه خوبی برای شما خواهند بود. طول این دوره ها با توجه به سطح شما ممکن است بین ۲ تا ۴ برابر دوره های خصوصی باشد. کلاس های نیمه خصوصی زبان ترکی استانبولی از نظر منابع و نتیجه دقیقاً مثل دوره های تدریس خصوصی هستند، فقط مدت زمان بیشتری طول می کشند.

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

دوره های مکالمه و محاوره روزانه ترکی استانبولی

اگر شما جزء افرای هستید که پایه زبان ترکی تان قوی است و قصد تمرین بیشتر و تکمیل و قوی تر شدن زبان و لهجه ی ترکی را دارید، این دوره ها برای شما بسیار مناسب هستند. در کلاس های تدریس خصوصی آموزشگاه تومر هر ۴ مهارت اصلی خواندن، نوشتن، مکالمه و گوش دادن جهت برقراری ارتباط قوی تر به صورت تخصصی آموزش داده میشود.

شما میتوانید برای تعیین سطح و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به هدف تان، با مراجعه به صفحه اصلی سایت آموزشگاه تومر، ضمن اطلاع از خدمات آموزشگاه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *