تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی ترکی استانبولی برای متقاضیان آزمون های زبان ترکی یکی از سریعترین راه های قبولی در آزمون ها و یا یادگیری مکالمه ترکی استانبولی است.

بسیاری از زبان آموزان تدریس خصوصی ترکی استانبولی را به کلاس های گروهی ترکی استانبولی ترجیح می دهند و این بخاطر انعطاف کلاس خصوصی ترکی قابلیت تنظیم زمان و مکان برگزاری کلاسها و همچنین پیشرفت یادگیری و آمادگی زیر نظر اساتید برجسته تهران و مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد:

مزایای کلاس خصوصی ترکی استانبولی:

  • در هر زمان و مکان دلخواه : در تدریس خصوصی ترکی استانبولی انعطاف پذیری بسیار بالایی که وجود دارد شما با توجه به زمان خود (مخصوصا افرادی که شاغل هستند) زمان کلاس را با استاد هماهنگ کنند. شما این انتخاب را برای مکان برگزاری کلاس خصوصی ترکی دارید که در آموزشگاه، خانه، محل کار و … برگزار شود.
  • سرعت پیشرفت و ارزیابی : با توجه به تمرکز استاد در تدریس خصوصی ترکی بر روی شخص شما و روند پیشرفت یادگیری و برطرف کردن نقاط ضعف شما در زمانی کم پیشرفتی چشمگیر داشته باشید، اتفاقی که در کلاسهای گروهی زمان بیشتری را نیاز خواهد داشت.
  • انتخاب مهارت و موضوع کلاس: زبان آموز با توجه به مواردی که احساس ضعف میکند میتواند تدریس خصوصی ترکی برای بالا بردن مهارت خود در آن زمینه را از استاد خود بخواهد تا در آن مهارت کلاس خصوصی برگزار شود.

تدریس خصوصی ترکی

کلاس تدریس خصوصی ترکی استانبولی در مجموعه tomertys بصورت های زیر برگزار میگردد:

  • تدریس خصوصی ترکی استانبولی در موسسه

  • تدریس خصوصی ترکی استانبولی در منزل و یا محل کار زبان آموز

  • تدریس خصوصی آنلاین ترکی استانبولی (از طریق اینترنت)

قبل از هر اقدامی برای تدریس خصوصی ترکی استانبولی پیشنهاد میکنیم با اساتید ما در مورد نحوه مطالعه صحیح و برنامه ریزی مطالعاتی مشاوره داشته باشید.

زبان آموزانی که درخواست کلاس خصوصی ترکی استانبولی را دارند عموما دلایل متفاوتی مانند:

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به دلیل علاقه شخصی

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی به دلیل سفر به ترکیه

آموزش خصوصی مکالمه زبان ترکی استانبولی به دلیل اهداف تجاری و کسب و کار

یادگیری زبان ترکی استانبولی به دلیل ادامه تحصیل در ترکیه

دارند و برای هرکدام دوره های خاص و ویژه ای در نظر گرفته ایم تا با استاد خصوصی ترکی مربوط به هر نوع بهترین نتیجه را بگیرید و برای رسیدن به اهدافتان اساتید ما مشاوره رایگان در جهت بهبود عملکرد شما عزیزان خواهند داشت.

برای این منظور کافیست با تلفن های تماس ما تماس حاصل فرمایید (تماس با ما) و یا درخواست خود را برای مشاوره ارسال نمایید (درخواست مشاوره رایگان).