همانطور که میدانید، آزمون تومر Tomer (مخفف Türkçe Öğretim Merkezi به معنای مرکز آموزش زبان ترکی ) به خصوص در سال های اخیر، یکی از مهمترین آزمون های ورودی به دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه بوده است؛ احتمالا شما که در حال مطالعه این مطلب هستید نیز، می خواهید در یکی از رشته هایی که به زبان ترکی استانبولی ارائه می شود، اقدام به ادامه تحصیل نمایید؛ بنابراین شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تومر برایتان اهمیت دو چندان دارد. پیشتر

کلاس های آمادگی آزمون تومر

یکی از نکات مهم برای قبولی آزمون، شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تومر است.

کلاس های حضوری آمادگی آزمون تومر

کلاس های تومر در شهر های بزرگ ایران و اغلب شهر های آذربایجان شرقی و غربی برگزار می شود. این کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین هستند. ناگفته نماند که تمام مباحث در کلاس های آنلاین هم تدریس می شوند و شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط و زمان کلاس، هر سوالی که دارید از استاد خود بپرسید. شرکت در هر کدام از کلاس ها مزایا و معایبی دارد که در ادامه شرح خواهیم داد.

مزایای کلاس های تومر به صورت حضوری

 • یادگیری بالاتر
 • توانایی بهتر در سوال پرسیدن از استاد
 • استفاده از سوالات دیگر افراد
 • تمرکز و توجه بیشتر در سر کلاس

کلاس های آنلاین آمادگی آزمون تومر

تا الان هر چیزی در مورد کلاس تومر شنیدید روش یه ضرب در بزنید، آرتان بورس تاپ بهترین، مدرن ترین و با کیفیت ترین کلاس آنلاین تومر را برای شما برگزار خواهد کرد. کلاس های آنلاین دپارتمان آرتان بورس تاپ توسط بهترین اساتید زبان ترکی در شاداب ترین محیط ها برگزار می شود. ما سیستم های آموزش آنلاین ایران و خارج از ایران را بررسی کردیم و سیتسم آموزشی جدید که مخصوص دپارتمان آرتان بورس تاپ هست را با مفهوم جدیدتر، با کیفیت تر و مدرن تر ارائه دادیم. یک کلاس و مدرسه ای را در نظر بگیرید که در خانه و اتاق شما برگزار خواهد شد.

کلاس های تومر تماما آنلاین و زنده هستش، شما در کلاس حضور دارید استاد رو می بینید و هر سوالی داشته باشید میتوانید همان لحظه از استاد بپرسید. زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری کلاس آنلاین تومر به قدری قدرتمند طراحی شده است که شما در هر ایران و یا هر کجای دنیا باشید دیگر مشکل قطعی و نخواهید داشت. همراه با این کلاس ها شما کلاس های مشاوره و انگیزشی خواهید داشت.

مزایای کلاس های آنلاین آزمون تومر

 • در امن ترین مکان ممکن وارد محیط کلاس آنلاین تومر خواهید شد.
 • صرفه جویی در زمان (نیازی به رفت و برگشت به کلاس ها حضوری نیست)
 • کیفیت بسیار بالای تصویر و صدا
 • هزینه پایین تر نسبت به کلاس های حضوری
 • استفاده از میکروفون برای پرسیدن سوال و مشکلات درسی
 • امکان برگشت به مباحث تدریس شده و مرور آنها
 • حذف هزینه های اضافی رفت و آمد

هزینه کلاس های تومر

همانطور که گفتیم هزینه کلاس های آمادگی آزمون تومر که به صورت حضوری برگزار می شوند از کلاس های آنلاین آزمون tomer بیشتر هستند. هزینه کلاس حضوری tomer در آنکارا یا استانبول در حدود ۷۵۰ تا ۲۸۰۰ دلار است. در ایران کلاس ها به صورت ترمی بوده و هر ترم حدود ۲ تا ۳ درس از کتاب تدریس می شود. هزینه کل دوره کلاس های عمومی آزمون tomer در ایران حدود ۴ تا ۶ میلیون است. کلاس های خصوصی هزینه های به مراتب بیشتری دارند. برای کلاس های آمادگی آزمون تومر به صورت حضوری نیاز است حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون هزینه کنید. جدول زیر هزینه کلاس های آمادگی تومر در آنکارا را نشان می دهد:

    تعداد ساعت در هفته     تعداد هفته    کل ساعات درس     روزهای کلاس     ساعات کلاس     هزینه دوره
۲۰ ۱۳ ۲۵۰    تمامی روزهای هفته    از ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ عصر ۷۵۰ دلار
۲۰ ۳۰ ۶۰۰    تمامی روزهای هفته    از ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ عصر ۱۸۰۰ دلار
۳۵ ۲۸ ۹۵۰    تمامی روزهای هفته    از ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ عصر ۲۸۵۰ دلار
۳۰ ۳۲ ۹۵۰    تمامی روزهای هفته    از ۹ صبح تا ۱۵:۴۰ عصر ۲۸۵۰ دلار
۲۵ ۳۸ ۹۵۰    تمامی روزهای هفته    از ۹ صبح تا ۱۴:۱۵ عصر ۲۸۵۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *