آموزش ترکی استانبولی برای کودکان

امروزه، کشور ترکیه به یکی از محبوب ترین کشورها در جهت جذب توریست و مهاجران تبدیل شده است؛ از این رو افراد زیادی از سراسر دنیا خواهان زندگی در این کشور هستند. همچنین به دلیل نزدیکی فرهنگ و رسوم مردم ترکیه با ما، هرساله ایرانیان بسیاری به قصد سفر، تفریح، تجارت و اقامت به این کشور سفر میکنند. زبان مردم ترکیه، ترکی استانبولی است و بیشتر مردم ترکیه فقط به زبان و گویش محلی خود صحبت میکنند و به زبان انگلیسی تسلطی ندارند، همین موضوع سبب شده که تمام کسانی که می خواهند به این کشور سفر کنند، مجبور شوند نسبت به این زبان تسلط پیدا کنند. از این رو آموزش ترکی استانبولی برای کودکان به یکی از مهمترین نیازها و دغدغه های این افراد تبدیل شده.

خانواده های ایرانی نیز به دلیل تحصیل در مدارس ترکیه یا موقعیت های شغلی فرزندانشان ترجیح می دهند به ترکیه مهاجرت کنند، بنابراین خانواده ها برای این که بتوانند حداقل نیاز های اولیه و اساسی خودشان را برطرف کنند نیاز دارند، قبل از هر اقدامی برای راهی شدن، زبان ترکی خود را تقویت کنند؛ پیشتر در مقاله های قبلی درباره آموزش زبان ترکی استانبولی برای بزرگسالان و مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی مفصلا صحبت کرد ایم؛ حال در این مطلب قصد داریم به موضوع آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان بپردازیم، دعوت میکنیم در ادامه همراه ما باشید…

 

یادگیری زبان ترکی استانبولی برای کودکان

یادگیری زبان دوم برای کودکان کار آسان تری است. چراکه ذهن کودکان بسیار خلاق است و خیلی سریع مطالبی که به آن ها آموزش داده می شود را داخل ذهن خود تحلیل می کنند و همین امر موجب می شود که فرایند یادگیری در آن ها سریع تر اتفاق بیافتد. والدین معمولا استرس زیادی برای سطح زبان فرزندانشان دارند؛ چون بر این باور هستند که یادگیری لغات زبان ترکی استانبولی، الفبای ترکی و همچنین دستور زبان ترکی برای کودکی که تازه با ساختار زبان مادری خودش آشنا شده است یا حتی هنوز آشنا نشده است،کار ساده ای نیست. همین امر خانواده ها را مجبور میکند که به دنبال یک آموزشگاه زبان مناسب برای کودکانشان باشند.

مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی کودکان

یادگیری هر زبانی به غیر زبان مادری، در دوران کودکی بسیار موثرتر می باشد. چرا که دوران کودکی بهترین سن برای یادگیری زبان می باشد و در این دوران آموزش هر نوع زبانی، آسان تر و عمیق تر خواهد بود. زبان ترکی استانبولی نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر می خواهید فرزند دلبندتان به زبان ترکی استانبولی به صورت کامل تسلط داشته باشد بهتر است از همان دوران کودکی این زبان را به او یاد دهید. در ادامه شما را با برخی از مزیت های یادگیری زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان آشنا می کنیم.

  • یادگیری و آموزش زبان ترکی در دوران کودکی باعث خواهد شد که کودک لهجه نداشته باشد، صریح و واضح صحبت کند، کلمات را به درستی و صحیح تلفظ کند.
  • کودکان در سنین پایین، هر لحظه در حال یادگیری هستند و هر چیزی را که به آنها یاد بدهید به سرعت یاد خواهند گرفت. البته در حین یادگیری باید این نکته را در نظر بگیرید که در هنگام آموزش ساعت خوش و شادی را برای او به ارمغان آورید تا در حین یادگیری لذت ببرد.
  • با یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی در سن پایین، تسلط داشتن به چندین زبان برای کودک شما امری عادی تلقی خواهد شد و کودک شما درک و فهم بیشتر از دنیای پیشرفته با فرهنگ و زبان های مختلف خواهد داشت.

شما میتوانید به دو روش، حضور در کلاس های آموزش زبان در آموزشگاه ها و همینطور با کمک معلم خصوصی زبان ترکی استانبولی ، نسبت به یادگیری زبان ترکی فرزند خود اقدام نمایید.

پیشنهاد ویژه: آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان با ۵ انیمیشن جذاب دنیا!

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان

به دلیل محبوبیت زبان ترکی استانبولی، آموزشگاه های بسیاری به صورت عمومی و خصوصی در حال آموزش این زبان هستند. اما به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و اساتید زبان ترکی، تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی بهترین روش برای آموزش این زبان است.

مرکز تخصصی زبان ترکی استانبولی تومر  با داشتن کارشناسانی با سابقه درخشان در این زمینه، ضمن ارائه مشاوره و تعیین سطح رایگان و برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی در تهران توسط اساتید مجرب و با سابقه ، برگزاری کلاس های خصوصی نیمه خصوصی زبان ترکی ویژه کودکان، آماده ارائه تمامی خدمات آموزشی به صورت حضوری و آنلاین و در منزل میباشد.

مزایای تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای کودکان

همانطور که گفتیم، برای آموزش زبان ترکی به کودکان راه ها و روش های مختلفی وجود دارد. اما بر طبق بررسی های انجام شده موثرترین روش برای یادگیری و آموزش زبان ترکی به ویژه برای کودکان، به صورت خصوصی است. کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ویژه کودکان دارای مزیت بسیار زیادی است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم:

  • این کلاس ها تنها شامل کودک شما و استاد خواهد بود به همین دلیل کل توجه استاد به آموزش فرزند شما معطوف خواهد شد و کامل می تواند نقاط قوت و ضعف فرزند شما را بشناسد و آن ها را تقویت کند.
  • کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی باعث خواهد شد تا یک رابطه عمیق و موثر بین استاد و کودک ایجاد شود. به صورتی که معلم آموزشی تمام توجه خود را صرف شناخت از کودک و روش های یادگیری خواهد کرد.
  • با شرکت در این کلاس ها میزان حواس پرتی کودک شما به حداقل خواهد رسید. زیرا کسی دیگری در کلاس حضور ندارد و کل توجه او به کلاس و آموزش معطوف خواهد شد.
  • شرکت در کلاس های تدریس خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس کودک شما خواهد شد. زیرا با شرکت در این کلاس ها کودک می تواند تمام نقاط قوت خود را شناسایی کند و آن ها را تقویت نماید.
  • در کلاس های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی حق انتخاب استاد یا معلم آموزشی با شما خواهد بود و در صورت هر گونه نارضایتی و عدم پیشرفت کودک خود می توانید آو را تعویض کنید.
  • تعداد جلسات و زمان برگزاری کلاس ها نیز با توجه به نظر زبان آموز تعیین خواهد شد.

مرتبط بخوانید:

شیوه تشکر کردن به زبان ترکی استانبولی

کاربردی ترین اصطلاحات عامیانه ترکی استانبولی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *